Knauf Akadēmija

Knauf akadēmija veic speciālistu apmācību gan teorijā gan praksē.

Par mums

Knauf Akadēmija LV Web ir elektroniska apmācības sistēma, kur jums iespējams apgūt teoriju, pildīt testus, piedalīties turnīros un saņemt balvas, kā arī iegūt kvalifikācijas sausajā būvē un apmešanā.

 
Knauf Akadēmijas mācību process ir sertificēts atbilstoši ISO 9001 ko apliecina TÜV Reinland piešķirtais sertifikāts, kurš attiecās uz teorētisko, praktisko apmācību un eksamināciju. Jums ir iespējams iegūt TÜV atzītas kvalifikācijas pakāpes dažādās būvniecības specialitātēs. Pašlaik piedāvājam iegūt kvalifikāciju sausajā būvē, apmešanā un flīzēšanā (no 2008. gada septembra). Kvalifikācijas līmeņi – Celtnieks, Zellis un Meistars.
Viens mācību gads sastāv no diviem semestriem, katrā 4 mēneši. Katrā mēnesī notiek noteiktas teorijas apgūšana un zināšanu pārbaude. Zināšanu pārbaude notiek ar testu palīdzību internetā. Semestra laikā 1 reizi mēnesī notiek seminārs klātienē. Katra semestra beigās notiek semestra noslēdzošais tests. Gada beigās papildus semestra noslēguma testam, notiek kvalifikācijas eksāmens, kura nokārtošanas gadījumā Jūs saņemsiet Knauf akadēmijas apliecību ar Knauf un TÜV zīmoliem par iegūto kvalifikāciju.
Plašāk par studijām
 
Knauf akadēmija veic speciālistu apmācību gan teorijā gan praksē. Un par attiecīga līmeņa sasniegšanu, pēc eksāmena nokārtošanas, Jums ir iespēja iegūt šādas apliecības:
 
Sausajā būvē:
   SBC - Sausās Būves Celtnieks
   SBZ - Sausās Būves Zellis
   SBM - Sausās Būves Meistars
Apmešanā:
   AC - Apmetējs Celtnieks
   AZ - Apmetējs Zellis
   AM - Apmetējs Meistars
 
Tā ir kvalifikācija ar pasaules zīmoliem - TÜV EN ISO 9001:2000 un Knauf. Abi zīmoli ir labi atpazīstami Eiropā, Amerikāun Āzijā.
Plašāk par apmācību
 
Knauf akadēmijā ir pieejama informācija par sauso būvi, vispārīgiem tās noteikumiem, konstrukcijām, ugunsdrošību, mitruma izolāciju, būvakustiku, apmešanu un daudzām citām tēmām, kas būtu jāzin labam speciālistam.
Savukārt uz vietas piedāvājam teorētiskās zināšanas pielietot praksē.

Pašlaik sistēma vēl atrodas pabeigšanas fāzē, tādēļ lietotāji vēl nav pieejami. Notiek aktīvs darbs pie teorijas ievietošanas.
Aptuveni mēneša laikā būs pieejami arī lietotāji.
Plašāk par teoriju
 
Knauf akadēmija, kā apmācību veicinošu pasākumu, veido sacensības - turnīrus, kurās, pildot teorijas testus, savā starpā iespējams noteikt labākos un spēcīgākos mācekļus.
Pie attiecīgu nosacījumu izpildīšanās uzvarētājam vai uzvarētājiem pasniedz balvas.
Plašāk par turnīriem

Sistēmā reģistrēti: 1471 lietotāji, 49 skolotāji, 34 eksperti, 5 administratori un 245 imatrikulēti Knauf Akadēmijas studenti