Knauf Akadēmija

Knauf akadēmija veic speciālistu apmācību gan teorijā gan praksē.

Ideja
Aizvien biežāk, kā mūsu problēmu risinājumu mēs minam nevis naudas, bet laika trūkumu. Naudu var aizņemties, paņemt līdzi noņemt no konta...
Ar laiku tas ir grūtāk, bet to mēs varam racionāli izmantot.
Tieši šim mērķim ir izveidota apmācību programmas "Knauf Akadēmija" sausās būves un apmetēju aroda apgūšanai internetā, kas tiek papildināta ar iespēju apmeklēt uz praksi orientētus seminārus.
Apmācību programmas datu bāze ietver sevī likumdošanu - Eiropas un Latvijas standartus un būvnormatīvus, īso kursu būvfizikā-akustikā, ugunsdrošībā, siltuma / mitruma izolācijā, kā arī pasaules līderu nozarē tehnoloģijas un praksē biežāk pielieto konstrukciju piemērus.
Knauf akadēmijas mācību programmu var izmantot gan, kā vārdnīcu - lokālu jautājumu risināšanai, gan kā apmācību kursu, pēc kura sekmīgas beigšanas Jūs varat saņemt diplomu - kvalifikāciju ar diviem pasaules zīmoliem - TÜV EN ISO 9001:2000 un Knauf. Tas paver iespēju paaugstināt savu kvalifikāciju un karjeras iespējas uzņēmumā kurā strādājat, gan uzsākt pašiem savu uzņēmējdarbību Eiropā, Amerikā un Āzijā, kurās abi zīmoli ir profesionāļu vidū labi atpazīstami.
Zināšanas atmaksājas. Palieciet brīdi ilgāk darba vietā, sastrēgumstundu laikā, vai atņemiet tās TV mājās. Jūs būsiet ieguvēji.

Novēlot labus panākums Jūsu darbā
Andris Veinbergs

Sia Knauf Tehniskais vadītājs
Programmas "Knauf Akademija" autors

Sistēmā reģistrēti: 1471 lietotāji, 49 skolotāji, 34 eksperti, 5 administratori un 245 imatrikulēti Knauf Akadēmijas studenti